s Rytmem

Font Size

Cpanel

Kytara

Nový uživatel

Kytara

• Členem od: 05 Jan 14
  • Poslední přihlášení: 22 Aug 17

Poslední příspěvky

Posted by
Topic
Post Preview
Posted
  • Renda
    Co by bylo pro mne na tomto webu opravdu zajímavé?
    Rád/a bych zde našel/la zkušenosti od dalších účastníků, rady zkušených, videa jak na to...?
    Odkaz na tento příspěvek 05 Jan 14

Rád/a bych zde našel/la zkušenosti od dalších účastníků, rady zkušených, videa jak na to...?

• Kytara
    RE: Co by bylo pro mne na tomto webu opravdu zajímavé?
    Já bych uvítal videa, české, ale i zahraniční písničky. Chtěl bych vědět v jakém rytmu hrát,jak střídat akordy a tak

Já bych uvítal videa, české, ale i zahraniční písničky. Chtěl bych vědět v jakém rytmu hrát,jak střídat akordy a tak

• Renda
    Jak hrát písničky
    Chybí Vám na internetu jak hrát písničky na kytaru?

Chybí Vám na internetu jak hrát písničky na kytaru?

• Kytara
    Rychlost rollu
    Zatím mám problém v rychlosti rollu - vybrnávání. Vždycky se zadrhnu. Nevím jak líp to nacvičit

Zatím mám problém v rychlosti rollu - vybrnávání. Vždycky se zadrhnu. Nevím jak líp to nacvičit

• Renda
    RE: Rychlost rollu
    [quote="Kytara"]Zatím mám problém v rychlosti rollu - vybrnávání. Vždycky se zadrhnu. Nevím jak líp to nacvičit[/quote] To lze jedině pravidelným cvičením. Metoda je taková, že si obtížný úsek, nebo právě roll, rozdělíte do menších částí. Třeba u rollu s vybrnkáváním nahoru i dolu, začít jen dolu.Stále opakovat sled prstů dolu.Poté nacvičit sled prstů nahoru, a pak spojit.:-)

Kytara said:

To lze jedině pravidelným cvičením. Metoda je taková, že si obtížný úsek, nebo právě roll, rozdělíte do menších částí. Třeba u rollu s vybrnkáváním nahoru i dolu, začít jen dolu.Stále opakovat sled prstů dolu.Poté nacvičit sled prstů nahoru, a pak spojit.:-)