s Rytmem

Font Size

Cpanel

Hudebni produkce

16 let hraní na svatbách, soukromých oslavách, společenských akcích jako jsou myslivecké, hasičské zábavy a jiné společenské akce.  Ke komponování hudebních podkladů používám YAMAHA syntetizér se sekvencerem na úpravu souborů MIDI, při živé hudební produkci hraji většinou na elektroakustickou a elektrofonickou kytaru za doprovodu vizuelních efektů světelné hudby. Díky čtecímu zařízení pro texty písní je možné využít zábavného zpestření karaoke, někdy to bývá dobrá legrace:-)

Pokud budete mít zájem zahraji i na Vaší akci. Cenu nyní přizpůsobuji dle velikosti a náročnosti akce, proto je vždy dobré si cenu ověřit předem, rád odpovím na emailu či telefonu.

Protože vím, že než si lidé objednají hudbu, rádi se podívají alespoň na fotografie, poslechnou si audio ukázky, nebo shlédnou prezentační video, kde je vše.  A protože si vystoupení netočím, požádal jsem přátele o pár snímků ze tří svateb a připravil pro Vás také krátké video ke shlédnutí na této stránce. Prosím o shovívavost ke kvalitě obrazu a zvuku, také vlivem schopnosti přehrávat jej přímo na webu.

Děkuji za Vaši pozornost a těším se na případná setkání.............

                                                                                                               

 ..............................                                                                                 

 

{jcomments off}